INFORMÁCIE O ČLENSTVE

Vážení členovia a záujemcovia o členstvo v SKS.

   Dovoľte, aby sme vám touto cestou pripomenuli niektoré zásadné pravidlá členstva v SKS.

   Členom SKS sa môže stať fyzická osoba (lekár, farmaceut, iný pracovník v zdravotníctve a v príbuznom odbore, študent medicíny), ktorá sa stotožňuje s poslaním, cieľmi a so stanovami SKS.

   Členský poplatok je 40,- € za jeden kalendárny rok. Výška poplatku bola schválená väčšinovým hlasovaním na Valnom zhromaždení SKS v októbri 2017 a platí od r. 2018. Sestry, študenti a dôchodcovia majú poplatok zľavnený o 50%, t.j. 20 €.

 • Noví členovia sa môžu registrovať kliknutím na tlačidlo REGISTRÁCIA
 • Súčasní členovia SKS boli prevedení z predošlej databázy členov. Avšak niektorí členovia medzitým zmenili e-mailovú adresu. Ak ste na Váš súčasný email neobdržali výzvu zo sekretariátu na aktualizáciu profilu, prosím registrujte sa ako noví členovia (kliknutím na tlačidlo REGISTRÁCIA). Informácie o Vašich predošlých platbách z minulosti budú neskôr automaticky prevedené.

   Členovia, ktorí majú uhradený členský poplatok pre daný rok majú nasledovné výhody:

 • predplatné časopisu Cardiology Letters
 • prístup do všetkých sekcií a výhod webu www.sks.sk
 • vreckové odporúčania ESC v slovenskom jazyku v tlačenej forme
 • zľava na kongresy a akcie organizované SKS
 • možnosť získania finančnej podpory aktívnej účasti na kongresoch ESC
 • možnosť získania finančnej podpory za publikáciu v časopise s impact faktorom
 • možnosť získania finančnej podpory na vedecký projekt
 • súťaž o najlepšiu publikáciu v Cardiology Letters
 • možnosť bezplatnej účasti na podujatiach ESC pre mladých kardiológov
 • ďalšie výhody...

   Členský poplatok na rok 2018 je možné uhradiť priamo tu po prihlásení, a to buď pomocou zabezpečeného on-line platobného terminálu alebo úhradou na účet (platobné inštrukcie sa zobrazia po prihlásení).

   Sme presvedčení, že členstvo v SKS je propešné pre všetkých zúčastnených – pre členskú základňu, pre odbornú spoločnosť a aj pre slovenskú kardiovaskulárnu medícínu. Vašim členstvom sa podieľate na posilňovaní komunity zdravotníkov so záujmom o kardiovaskulárnu medicínu. Veríme, že práve intenzifikácia nášho odborného “komunitného” života bude mať významne pozitívny vplyv na skvalitňovanie kardiológie na Slovensku.

S úctou

Prezídium SKS

Diskusia

Členský poplatok na rok 2018 je možné uhradiť priamo tu po prihlásení, a to buď pomocou zabezpečeného on-line platobného terminálu alebo úhradou na účet (platobné inštrukcie sa zobrazia po prihlásení) - toto nie je pravda. Prihlásený som, heslo som podľa vášho doporučenia zmenil, žiadnu dostupnú informáciu o platení členského, ani fungujúci odkaz na nejakú platobnú bránu som nenašiel - opätovne konštatujem absolútny amaterizmus v práci so systémom. Niekoho asi baví nútiť členov k nekonečným preregistráciám. Napíšte prosím do hlavičky stránky aspoň základné údaje potrebné pre platbu prevodom z účtu: -číslo účtu vo formáte IBAN, -systém tvorby identifikačného čísla, ktoré je obyčajne variabilným symbolom (alebo to číslo prideľte po registrácii) -prípadne konštantný symbol použiteľný pre platbu prevodom z účtu Ak sa k týmto údajom dostanem, zaplatím členské. Ak ich na stránke nenájdem, budem to považovať za nezáujem SKS o moje členstvo a členské nezaplatím. S pozdravom MUDr. Dušan Vršanský, CSc., FETCS
Dobrý deň pán doktor. Vy máte členský poplatok za rok 2018 uhradený, preto Vám platobný portál nezobrazuje. Info o zaplatených rokoch si môžete pozrieť v "Zobraziť profil".
Žiadam o dostupnú informáciu o zaplatení členského na rok 2018/ uhradím na účet/
Dobrý deň. Po prihlásení na web SKS sa by sa malo hore zjaviť upozorňujúce okno, kde sú na výber 2 možnosti platby. Ak ho nevidíte, prosím kontaktujte ma 0905 559 765. Ďakujem.